Algemene Ledenvergadering 2021 - LBV | Meer dan een vakbond

Algemene Ledenvergadering 2021

Nieuwsoverzicht

Voor onze leden

 

Zoals u niet zal zijn ontgaan, gaat Nederland gebukt onder de maatregelen van de overheid in verband met het coronavirus COVID-19 en de gevolgen daarvan. Hierdoor is het vooralsnog onmogelijk een Algemene Ledenvergadering (ALV) te organiseren waaraan u fysiek deel kunt nemen. Voor wat betreft de alternatieve mogelijkheid een ALV digitaal te organiseren, is het duidelijk dat het deelnemen aan een digitale vergadering, los van alle technische en financiële obstakels, voor een groot deel van onze leden praktisch gezien onmogelijk is.

 

Tegen deze achtergrond heeft het bestuur van LBV gemeend er goed aan te doen de ALV (opnieuw) uit te stellen. Voor de eerstkomende ALV is nu zaterdag 30 oktober 2021 gereserveerd. Noteer deze datum alvast in uw agenda. Het bestuur van LBV heeft goede hoop dat het later in dit jaar weer mogelijk moet zijn een ALV te houden waaraan u fysiek deel kunt nemen.

 

Vertrouwend u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd, verblijf ik,

 

met vriendelijke groet en blijf gezond,

 

 

 

 

 

Marco Stavinga

secretaris LBV

 

Deze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikerservaring te bieden.

Meer info