Tweede principeakkoord CAO Ampco Flashlight Rental BV - LBV | Meer dan een vakbond

Tweede principeakkoord CAO Ampco Flashlight Rental BV

Nieuwsoverzicht

LBV heeft samen met Ampco Flashlight Rental B.V. een tweede principeakkoord bereikt. Dit principeakkoord is momenteel met een positief stemadvies voorgelegd aan onze leden, nadat een eerder principeakkoord was afgewezen door onze leden.

 

Als het principeakkoord dit keer wel wordt aangenomen, treedt de CAO met terugwerkende kracht in werking per 1 januari 2019 en loopt dan tot en met 31 december 2021. In het principeakkoord is onder andere een loonsverhoging van 1,5% bedongen, krijgen werknemers recht op 40 uren kraamverlof inclusief 2 dagen buitengewoon verlof én geldt er pas vanaf de derde ziekmelding een wachtdag in plaats vanaf de tweede ziekmelding.

 

Het principeakkoord met alle wijzigingen en/of nieuwe afspraken is aan de leden ter stemming en goedkeuring voorgelegd. De sluitingsdatum voor het stemmen is 12 augustus 2019.

Deze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikerservaring te bieden.

Meer info